cloud hostinghelpdesk hostozaur sie pomaga

Czyżbyś znalazł najlepszy i najtańszy hosting z kreatorem stron www,instalatorem aplikacji i firmową pocztą email 📩? To wszystko już za 49zł/rok

Przedłużenie ważności domeny - zwane również odnowieniem domeny - to operacja polegająca na wydłużeniu czasu ważności domeny o kolejny okres abonamentowy.

Tanie odnowienie domeny internetowej to istotny czynnik dla posiadaczy wielu serwisów www
i stron internetowych, wpływający na długoterminowy koszt ich utrzymania w niskich cenach,
a tym samym rzutujący na wybór rejestratora domen.
Rosnące obecnie ceny rejestracji domen znacząco podnoszą koszt ich przedłużeń. Niemniej jednak od wielu lat staramy się za wszelką cenę utrzymywać ten sam, niski poziom cen odnowień domen polskich i zagranicznych.

Aby możliwe było odnowienie domeny w przystępnych cenach,
konieczny jest jej transfer do naszego serwisu.

Cennik odnowień domen globalnych i krajowych (prolongata roczna)
KrajccTLDcena netto 1 rok [zł]cena brutto [zł]
Domeny globalne

.com
.net
.org

67 82,41
Domeny funkcjonalne

.com.pl
.net.pl
.org.pl
.info.pl

58 71,34
Domena europejska .eu 58 71,34
Domena mobilna .mobi 131 161,13
Domena nazwiskowa .name 79 97,17
Polskie domeny regionalne *.miasto.pl 23 28,29
Polska .pl 69 84,87
       

Dlaczego warto przedłużać ważność domeny ?


Domena jako Twoja wizytówka w sieci

wizytówkaTwoja firma, usługa, produkt, czy marka są często identyfikowane z nazwą domeny. Dzięki temu mogą zostać łatwo odnalezione w sieci, a potem zapamiętane. Używając adresu do codziennej komunikacji, budujesz zaufanie do swojej marki, zdobywając nowych partnerów biznesowych. Rozszerzasz tym samym pole działalności docierając do większego grona potencjalnych klientów. Odbudowanie lub wykreowanie nowego wizerunku pod nowym adresem wymaga sporych nakładów czasowych i finansowych.


Dobrze dobrana nazwa domeny podnosi prestiż firmy

prestiżPodczas nawiązywania nowych kontaktów handlowych w sieci pamiętaj, że twój adres e-mail zawiera w sobie nazwę posiadanej domeny i łatwo go zidentyfikować. Prowadząc poważny biznes wykorzystując serwisy poczty e-mail o niewiele mówiącym adresie, podejmujesz ryzyko niepoważnego traktowania swojej oferty w sieci.


Z każdym dniem domena zyskuje na wartości

wartość domeny Jeśli zwolnisz domenę i zarejestruje ją ktokolwiek inny, nowy właściciel może zyskać dzięki temu wszystko to, co włożyłeś w promocję swoich usług w sieci.
Niewielkim kosztem i zdecydowanie szybciej niż pod nową nazwą.
Będzie miał tym samym sporo możliwości pozyskania Twoich kontrahentów, którzy nawiązywali kontakt pod dotychczasowo znanym sobie adresem.


Atrakcyjnych nazw domen ubywa w szybkim tempie

domen ubywa Jeśli porzucisz rozpoznawalną nazwę, istniejącą w sieci od wielu lat, znalezienie równie atrakcyjnej nie będzie łatwe, a odkupienie już zarejestrowanej to spory wydatek. Przedłużając domenę, nie narażasz się na ryzyko przejęcia jej przez inny podmiot i późniejszego poniesienia wysokich kosztów, zakładając że chciałbyś ją odzyskać.


Nakłady poniesione na promocję i marketing

wartość domeny Potrzebę promocji swoich usług odczuwa coraz więcej firm i osób prywatnych.
Świadomość o czasie i nakładach finansowych, jakie potrzebne są do wypromowania swojej strony i to, że każdy przestój w dostępie do usług przynosi realne straty, może spędzić sen z powiek.Każda złotówka wydana na pozycjonowanie i optymalizację, podnoszenie PageRank strony www, promocję i reklamę w internecie swojego adresu, zostanie zmarnowana, gdy ten przestanie działać. Prawdziwa katastrofa następuje w momencie przechwycenia go przez konkurencję, bowiem tak łakomy kąsek może wpaść w jej ręce praktycznie za bezcen.


Nie warto przepłacać za przedłużenie ważności domen !

U nas możesz odnowić domeny po rozsądnych cenach

 

Sprawdź dostępność domeny

 • .pl - 20zł
 • .com.pl .net.pl .org.pl - 15zł
 • .com .net .org - 35zł
 • .eu - 30zł
 • regionalne np. waw.pl - 8zł
tani hosting www

tani hosting
hosting stron internetowych

Najtańszy sposób zaznaczenia swojej obecności w Sieci. Usługa ta jest dedykowana osobom prywatnym oraz małym i średnim firmom. Pozwala niewielkim kosztem opublikować i utrzymywać własne strony www oraz bez ograniczeń korzystać z poczty e-mail.

Konta hostingowe na platformie LINUX lub WINDOWS

serwery VPS

serwery VPS
hosting VPS

Wirtualne serwery VPS — stanowią pomost między hostingiem współdzielonym, a serwerami dedykowanymi. Na pojedynczym, fizycznym serwerze firmy hostingowej, uruchamianych jest wiele (najczęściej kilka) maszyn wirtualnych.

dla wymagających funkcjonalności
przy zachowaniu korzystnej ceny

serwer dedykowany

serwery dedykowane
tanie serwery

Serwery dedykowane polegają na wynajęciu fizycznego serwera o ściśle określonych parametrach. Klient otrzymuje zasoby serwera (procesor, pamięć RAM, dyski) do wyłącznej dyspozycji.

Możliwości własnej maszyny
bez konieczności fizycznej instalacji

strony www

o WEBSERWER.pl

To przede wszystkim usługi hostingowe.

Nasza oferta obejmuje rejestrację domen
internetowych, utrzymanie stron www na:

 • serwerach współdzielonych,
 • wirtualnych serwerach prywatnych (VPS),
 • serwerach dedykowanych,

oraz firmowe konta poczty e-mail.


Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie
świadczone usługi były najwyższej jakości,
kompatybilne z często wykorzystywanymi
technologiami, komfortowe w użytkowaniu
i przede wszystkim proste w zarządzaniu


Jeśli szukasz stabilnej i pewnej platformy dla swoich danych, wypróbuj nasze pakiety.
Dajemy na to dwa tygodnie bez zobowiązań
bez ograniczeń czy ukrytych klauzul.

PLN4

Gramy fair: stawiamy jasne warunki,
stosujemy przejrzystą politykę cenową,
nie ukrywając opłat drobnym drukiem
w wielostronicowych regulaminach.
Cenimy prostotę stosowanych rozwiązań
i braku komplikacji przy codziennym korzystaniu z dostarczanych usług.


 • Nie możesz dodzwonić się
  do dotychczasowego usługodawcy?
 • Doprosić o reakcję na zaistniałe problemy?
 • Twoja strona www nie działa kolejny dzień?
 • Straciłeś wszystkie dane ?!

Nie zwlekaj dłużej! Działamy w branży IT
i na rynku usług internetowych od ponad 12 lat, przy czym utrzymanie nieustannej dostępności do tysięcy kont e-mail, serwisów internetowych oraz domen jest naszym priorytetem.

Aktualnościalertico

Uwaga na maile podające się za GUS

UWAGA NA MAILE O TAKIEJ TREŚCI: po zajrzeniu w źródło zorientujecie się że to atak hakera

Szanowni Państwo,

Główny Urząd Statystyczny uprzejmie informuje, że Państwa firma została objęta obowiązkiem sprawozdawczym: Sprawozdanie o produkcji (P-01)

W załączeniu przesyłamy elektroniczny formularz zgłoszenia

Termin przekazania sprawozdania upływa w dniu: 2023-02-28

Badanie jest realizowane zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Szczegółowe informacje dotyczące stosowania RODO w statystyce publicznej oraz przetwarzania danych osobowych w celu statystycznym są dostępne na stronie internetowej: https://bip.stat.gov.pl/rodo/klauzule-informacyjne/prze-danych-osobcelu-statystycznym/

Dane uzyskane w badaniu są objęte tajemnicą statystyczną i będą wykorzystane wyłącznie do opracowań zbiorczych (art. 10 ww. ustawy). Udział w badaniu jest obowiązkowy.

Obowiązek przekazania danych wynika z:
- art. 30 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 29 czerwca 1995 r. o statystyce publicznej (Dz. U. z 2022 r. poz.  459, z późn. zm.).  Tekst jednolity ustawy o statystyce publicznej dostępny jest pod adresem: https://bip.stat.gov.pl/prawo/akty-pne/ustawa-o-stat-publicznej/,
- rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 25 września 2020 r. w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2021 (Dz. U. poz. 2062, z późn. zm.). Treść rozporządzenia dostępna jest pod adresem: https://bip.stat.gov.pl/dzialalnosc-statpublicznej/-statystycznych/pbssp-2021/.


-- 
Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://stat.gov.pl/robo  informacją na temat przetwarzania przez Główny Urząd Statystyczny danych osobowych
Ta wiadomość została wysłana przez system poczty wewnętrznej Portalu Sprawozdawczego i jest kopią wiadomości, jaka znajduje się w Państwa skrzynce kontaktowej w Portalu Sprawozdawczym. Odpowiedzi na tę wiadomość można udzielić wyłącznie po zalogowaniu się do Portalu i skorzystaniu z funkcji interfejsu poczty wewnętrznej.

Zmiana cen domen

Szanowni Klienci,

Przez lata staraliśmy się utrzymywać stałe ceny domen ale ostatnie zmiany cenników Rejestratorów Globalnych zmusiły nas do podniesienia cen. Ceny w tabelach zostały zaktualizowane - mam nadzieję, że rynek się uspokoi i nie będziemy musieli przeprowadzać kolejnych korekt.

Z poważaniem

zespół pomocy technicznej webserwer.pl

Można korzystać z wersji php 7.3

Wersja parsera PHP 7.3 jest dostepna na naszym hostingu: załatwia to wpis w pliku .htaccess dla wybranego katalogu bądź root'a konta:

AddHandler php73-fastcgi .php

 

Dokładny opis tutaj

Baza wiedzy - ustawienia

Wszystkie Aktualności

Komunikaty

Uwaga na maile z fakturą

Pojawiło się mnóstwo maili z podejrzaną zawartością o treści:
Dzień dobry
W załączniku przesyłam fakturę VAT
Proszę u siebie wydrukować i zrealizować
Pozdrawiam
Prosimy na nie uważać

Wymiana dysków

Dzisiaj (08.01.2016) w okolicach godziny 23 planujemy wymianę kilku dysków w macierzy w związku z czym nastąpi 20 minutowa przerwa w usłudze.

 

Rozbudowa macierzy

Ze względu na rozbudowę macierzy musieliśmy chwilowo wyłączyć część usług. Wznowienie usług planujemy na godz. 22.

Wszystkie Komunikaty

tłumaczenia

praca jooble