cloud hostinghelpdesk hostozaur sie pomaga

Czyżbyś znalazł najlepszy i najtańszy hosting z kreatorem stron www,instalatorem aplikacji i firmową pocztą email 📩? To wszystko już za 49zł/rok

Którą platformę hostingową wybrać: Windows czy Linux ?


Pod warunkiem, że świadomie nie wybierasz konta windows jako programista ASP.NET / MSSQL, większość aplikacji opensource
(FLOSS) udostępnianych na wolnych licencjach (GNU GPL, MOZILLA, BSD, X11 itp.) może nie być z nią w pełni kompatybilna,oferując mniej funkcji i dodatków, bądź nie działać wcale.

Zastanawiając się nad wyborem platformy systemowej dla swojego przyszłego pakietu hostingowego, absolutnie nie sugeruj się systemem operacyjnym, z którego zazwyczaj korzystasz na swoim komputerze w domu i pracy.

Obydwa rodzaje systemów to wersje serwerowe i nie służą do obsługi biurowych aplikacji, surfowania po internecie czy oglądania multimediów. Choć rola obydwu sprowadza się do tego samego technologie wchodzące w skład ich ekosystemów znacznie się od siebie różnią.

Każdy system posiada unikalne walory ale i obostrzenia, wpływające na możliwą niekompatybilność z innymi technologiami i aplikacjami, częściowe ograniczenia w ich działaniu lub zmniejszoną wydajność.

Wybierając platformę pod określony typ aplikacji (czy to popularny CMS, czy pisany przez siebie program) należy dobrać ją podług wymagań oprogramowania i zastosowanej w nim technologii.

platforma LAMP webserwer Gdy pośród wymagań widnieją wyraźne wskazania co do wersji PHP, MySQL, czy tzw. przyjaznych linków URL,
platforma Linux — zwana skrótowo LAMP — będzie właściwym wyborem.

Jest to również zalecana platforma jeśli zamierzasz oprzeć swoją stronę www na aplikacjach typu Wordpress czy Joomla.

hosting windows webserwer Jeśli używane oprogramowanie bazuje na choć jednej z technologii stworzonych przez firmę Microsoft, a są to m.in.
ASP.NET, bazy danych MSSQL bądź webserwer IIS, aplikacja będzie działać wyłącznie na platformie Windows.

icoMiej w szczególności na uwadze to, że serwery windows nie obsługują skryptów i aplikacji tworzonych w PHP,
a autoinstalator aplikacji oraz kreator stron www Microweber są dostępne tylko dla kont na platformie linux.

Do zarządzania kontami na obydwu platformach oddajemy do dyspozycji wygodny i prosty w zarządzaniu panel administracyjny, do konfiguracji i rozporządzania swoimi zasobami, na które składają się m.in. posiadane domeny internetowe, konta e-mail w usługach firmowej poczty, dodatkowe konta FTP użytkowników i wiele innych opcji wpływających na sposób udostępniania informacji w internecie.

Jaki hosting: najtańszy o małej pojemności, czy droższy pakiet na wyrost ?


Oferujemy trzy plany hostingowe:
 1. pod małe, prywatne inicjatywy internetowe
 2. pod średniej wielkości działalność firmową z sektora MŚP
 3. duże pojemnościowo konta dla dużych firm, organizacji, instytucji i profesjonalistów branży webowej

Na przestrzeni wielu lat notowaliśmy negatywny wpływ oferowania dużej ilości zróżnicowanych pakietów hostingowych na ostateczny wybór użytkownika.

Skąd takie wnioski?

Otóż mając do wyboru wiele kont różniących się najczęściej limitowanym pakietem transferu danych i pojemnością (np. 1GB, 3GB, 6GB, 12GB, 24GB ...), których cena również rośnie wykładniczo, dobranie właściwego konta o kwocie adekwatnej do możliwości i wykorzystywanych docelowo zasobów, nie jest wbrew pozorom prosta. Rzadko kiedy ilość i pojemność skrzynek pocztowych, które pęcznieją błyskawicznie przez zapisywane załączniki, czy ilość i wielkość multimedialnych materiałów dodawanych na stronach www można ustalić z góry.

Dlatego uprościliśmy ofertę do minimum stawiając na jej przejrzystość i ograniczając ją do trzech głównych planów oraz startowego konta na pocztę e-mail we własnej domenie. Wszystkie pakiety zestawiliśmy tak, aby ich możliwości wykraczały ponad podstawowe wymagania stawiane aplikacjom i usługom oraz dynamicznie rozwijającym się przedsięwzięciom w internecie. Staramy się utrzymywać w miarę wysokie limity, aby ich poziom zapewniał poprawną pracę nawet bardzo skomplikowanym serwisom internetowym i stronom www z dużą ilością odwiedzin.

Zdarza się, że zakupione konto po pewnym czasie okazuje się niewystarczające. Ma to miejsce w przypadkach, gdy firma czy ciekawe przedsięwzięcie w sieci (np. startup) wejdzie w etap błyskawicznej ekspansji i zacznie rozrastać się w szybkim tempie. Lub blog, w którego rozwój autor wkłada wiele pracy zdobywa w końcu olbrzymią popularność.

Na taki rozwój wypadków jesteśmy przygotowani i udostępniamy gotowe rozwiązania! Pierwszym z nich jest możliwość zakupu dodatkowych parametrów dla konta. Drugi sposób to szybka i bezbolesna migracja do wyższego pakietu, bez uciążliwego przenoszenia danych czy konfigurowania usług od nowa. Migracji na wyższy pakiet lub zakup dodatków do konta dokonuje się własnoręcznie z poziomu panelu zarządzania kontem.


Do kogo adresujemy dany pakiet ?

1GB NA ST@RT

ZAŁÓŻ KONTO START


email Pakiet STARTowy zapewnia możliwość utrzymywania kont pocztowych e-mail we własnej domenie internetowej, a przy tym bezpiecznych i niezawodnych. Jest to jednocześnie propozycja na najtańszy hosting dla osób stawiających pierwsze kroki w sieci, szukających wydajnego hostingu wysokiej klasy.

MINI 5GB


Najlepszy wybór dla:

 • blogerów i fanów CMS m.in.:
  Wordpress / Joomla / Drupal
 • początkujących webmasterów
 • nowych firm
 • przedsiębiorców potrzebujących niewielkich przestrzeni dla swojej strony-wizytówki oraz firmowego konta e-mail.
 • agencji i firm z branży IT oczekujących niedrogich, lecz niezależnych i prostych w zarządzaniu kont dla swoich kontrahentów
 • każdego chcącego stworzyć
  i udostępnić własne portfolio lub fotobloga

Pakiet Mini spełni wymagania większości użytkowników, którzy chcą przedstawić swoją ofertę w internecie, postawić pierwsze kroki na polu publikacji treści w sieci, bądź tylko przechowywać dokumenty i pliki, aby mieć do nich zdalny dostęp.

PRO 50GB


Pakiet przygotowany z myślą o:

 • e-commerce - prowadzeniu działalności handlowej w oparciu o e-sklep
  (sote shop, presta shop, gekosale)
 • firmach z sektora MŚP
 • niewielkich jednostkach urzędowych
 • profesjonalnych webdeveloperach

Dziesięciokrotnie większa pojemność w stosunku do podstawowego pakietu została przygotowana z myślą o utrzymaniu wielu skrzynek pocztowych e-mail, zdolnych składować wysyłane załączniki o sporej wadze.

Zwiększona ilość obsługiwanych domen, wraz z podwyższonym pułapem możliwych do wykorzystania zasobów serwera, daje spore możliwości przygotowania webdeveloperskiego zaplecza, oferując sporą przestrzeń na przechowywanie własnoręcznie wykonanych kopii zapasowych, składowanie sporej ilości danych lub utrzymywania wielu serwisów internetowych jednocześnie.

BUSINESS 100GB


Najmocniejszy pakiet w naszej ofercie hostingu współdzielonego, dedykowany:

 • agencjom utrzymującym i zarządzającym zasobami swoich kontrahentów
 • sporym jednostkom urzędowym, oświatowym i organizacjom nie posiadającym własnej infrastruktury oraz działu IT
 • dużym serwisom o charakterze informacyjnym i społecznościowym, bogatym w treści multimedialne
 • firmom prowadzącym obfitą korespondencję i wymagającym wystarczającej przestrzeni pod zwiększoną ilość firmowych skrzynek pocztowych e-mail

 


mini kontoJeśli wciąż masz wątpliwości, który pakiet wybrać na początek, postaw na hosting Linux MINI. Całkowicie spełnia oczekiwania blogerów, webmasterów i nowo powstałych firm o nieugruntowanej jeszcze pozycji, szukających niedrogich rozwiązań klasy biznesowej. 5GB pojemności i nielimitowany transfer wraz z innymi podstawowymi parametrami konta w zupełności wystarcza aby zapewnić równoczesne utrzymywanie kilku stron internetowych, blogów czy forów, wraz z działalnością ecommerce za pośrednictwem e-sklepu. Oczywiście z ciągłym, szyfrowanym dostępem do elektronicznej poczty e-mail we własnej lub przypisanej do konta domenie internetowej.

Gdy w pewnym momencie minikonto okaże się niewystarczające, sam/a zdecydujesz czy i kiedy przejść na wyższy pakiet. Przy czym koszt po migracji stanowi różnicę cen między obecnie posiadanym, a docelowym pakietem, wyliczaną w oparciu o pozostały czas ważności konta.

Dokładne parametry kont, środowiska programowe i ich wersje podane są w tabeli ze specyfikacją techniczną każdej platformy serwerowej.

Sprawdź dostępność domeny

 • .pl - 20zł
 • .com.pl .net.pl .org.pl - 15zł
 • .com .net .org - 35zł
 • .eu - 30zł
 • regionalne np. waw.pl - 8zł
tani hosting www

tani hosting
hosting stron internetowych

Najtańszy sposób zaznaczenia swojej obecności w Sieci. Usługa ta jest dedykowana osobom prywatnym oraz małym i średnim firmom. Pozwala niewielkim kosztem opublikować i utrzymywać własne strony www oraz bez ograniczeń korzystać z poczty e-mail.

Konta hostingowe na platformie LINUX lub WINDOWS

serwery VPS

serwery VPS
hosting VPS

Wirtualne serwery VPS — stanowią pomost między hostingiem współdzielonym, a serwerami dedykowanymi. Na pojedynczym, fizycznym serwerze firmy hostingowej, uruchamianych jest wiele (najczęściej kilka) maszyn wirtualnych.

dla wymagających funkcjonalności
przy zachowaniu korzystnej ceny

serwer dedykowany

serwery dedykowane
tanie serwery

Serwery dedykowane polegają na wynajęciu fizycznego serwera o ściśle określonych parametrach. Klient otrzymuje zasoby serwera (procesor, pamięć RAM, dyski) do wyłącznej dyspozycji.

Możliwości własnej maszyny
bez konieczności fizycznej instalacji

strony www

o WEBSERWER.pl

To przede wszystkim usługi hostingowe.

Nasza oferta obejmuje rejestrację domen
internetowych, utrzymanie stron www na:

 • serwerach współdzielonych,
 • wirtualnych serwerach prywatnych (VPS),
 • serwerach dedykowanych,

oraz firmowe konta poczty e-mail.


Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie
świadczone usługi były najwyższej jakości,
kompatybilne z często wykorzystywanymi
technologiami, komfortowe w użytkowaniu
i przede wszystkim proste w zarządzaniu


Jeśli szukasz stabilnej i pewnej platformy dla swoich danych, wypróbuj nasze pakiety.
Dajemy na to dwa tygodnie bez zobowiązań
bez ograniczeń czy ukrytych klauzul.

PLN4

Gramy fair: stawiamy jasne warunki,
stosujemy przejrzystą politykę cenową,
nie ukrywając opłat drobnym drukiem
w wielostronicowych regulaminach.
Cenimy prostotę stosowanych rozwiązań
i braku komplikacji przy codziennym korzystaniu z dostarczanych usług.


 • Nie możesz dodzwonić się
  do dotychczasowego usługodawcy?
 • Doprosić o reakcję na zaistniałe problemy?
 • Twoja strona www nie działa kolejny dzień?
 • Straciłeś wszystkie dane ?!

Nie zwlekaj dłużej! Działamy w branży IT
i na rynku usług internetowych od ponad 12 lat, przy czym utrzymanie nieustannej dostępności do tysięcy kont e-mail, serwisów internetowych oraz domen jest naszym priorytetem.

Aktualnościalertico

Uwaga na maile podające się za GUS

UWAGA NA MAILE O TAKIEJ TREŚCI: po zajrzeniu w źródło zorientujecie się że to atak hakera

Szanowni Państwo,

Główny Urząd Statystyczny uprzejmie informuje, że Państwa firma została objęta obowiązkiem sprawozdawczym: Sprawozdanie o produkcji (P-01)

W załączeniu przesyłamy elektroniczny formularz zgłoszenia

Termin przekazania sprawozdania upływa w dniu: 2023-02-28

Badanie jest realizowane zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Szczegółowe informacje dotyczące stosowania RODO w statystyce publicznej oraz przetwarzania danych osobowych w celu statystycznym są dostępne na stronie internetowej: https://bip.stat.gov.pl/rodo/klauzule-informacyjne/prze-danych-osobcelu-statystycznym/

Dane uzyskane w badaniu są objęte tajemnicą statystyczną i będą wykorzystane wyłącznie do opracowań zbiorczych (art. 10 ww. ustawy). Udział w badaniu jest obowiązkowy.

Obowiązek przekazania danych wynika z:
- art. 30 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 29 czerwca 1995 r. o statystyce publicznej (Dz. U. z 2022 r. poz.  459, z późn. zm.).  Tekst jednolity ustawy o statystyce publicznej dostępny jest pod adresem: https://bip.stat.gov.pl/prawo/akty-pne/ustawa-o-stat-publicznej/,
- rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 25 września 2020 r. w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2021 (Dz. U. poz. 2062, z późn. zm.). Treść rozporządzenia dostępna jest pod adresem: https://bip.stat.gov.pl/dzialalnosc-statpublicznej/-statystycznych/pbssp-2021/.


-- 
Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://stat.gov.pl/robo  informacją na temat przetwarzania przez Główny Urząd Statystyczny danych osobowych
Ta wiadomość została wysłana przez system poczty wewnętrznej Portalu Sprawozdawczego i jest kopią wiadomości, jaka znajduje się w Państwa skrzynce kontaktowej w Portalu Sprawozdawczym. Odpowiedzi na tę wiadomość można udzielić wyłącznie po zalogowaniu się do Portalu i skorzystaniu z funkcji interfejsu poczty wewnętrznej.

Zmiana cen domen

Szanowni Klienci,

Przez lata staraliśmy się utrzymywać stałe ceny domen ale ostatnie zmiany cenników Rejestratorów Globalnych zmusiły nas do podniesienia cen. Ceny w tabelach zostały zaktualizowane - mam nadzieję, że rynek się uspokoi i nie będziemy musieli przeprowadzać kolejnych korekt.

Z poważaniem

zespół pomocy technicznej webserwer.pl

Można korzystać z wersji php 7.3

Wersja parsera PHP 7.3 jest dostepna na naszym hostingu: załatwia to wpis w pliku .htaccess dla wybranego katalogu bądź root'a konta:

AddHandler php73-fastcgi .php

 

Dokładny opis tutaj

Baza wiedzy - ustawienia

Wszystkie Aktualności

Komunikaty

Uwaga na maile z fakturą

Pojawiło się mnóstwo maili z podejrzaną zawartością o treści:
Dzień dobry
W załączniku przesyłam fakturę VAT
Proszę u siebie wydrukować i zrealizować
Pozdrawiam
Prosimy na nie uważać

Wymiana dysków

Dzisiaj (08.01.2016) w okolicach godziny 23 planujemy wymianę kilku dysków w macierzy w związku z czym nastąpi 20 minutowa przerwa w usłudze.

 

Rozbudowa macierzy

Ze względu na rozbudowę macierzy musieliśmy chwilowo wyłączyć część usług. Wznowienie usług planujemy na godz. 22.

Wszystkie Komunikaty

tłumaczenia

praca jooble