cloud hostinghelpdesk hostozaur sie pomaga

Czyżbyś znalazł najlepszy i najtańszy hosting z kreatorem stron www,instalatorem aplikacji i firmową pocztą email 📩? To wszystko już za 49zł/rok

Wysoką jakość usług zapewnia nowoczesna i wydajna infrastruktura serwerowa

Nasze usługi świadczymy w oparciu o wysokiej jakości sprzęt wiodących producentów, stosując innowacyjne rozwiązania pozwalające automatyzować codzienne działania i ułatwiające zarządzanie usługami.
Nie idziemy na kompromisy stosując niskobudżetowy sprzęt klasy PC, nieprzystosowany do wysokich obciążeń i długotrwałego działania
choć z pewnością pozwoliłoby to jeszcze bardziej obniżyć ceny.
Stawiamy na niezawodność i wydajność, dlatego w naszych klastrach znajdują się wyłącznie rackowe serwery DELL PowerEdge i HP ProLiant oraz macierze dyskowe Equallogic i Fujitsu, o zróżnicowanych parametrach w zależności od nadanej im roli.

Wyposażenie naszych serwerów stanowią m.in.:

 • 2 i 4-rdzeniowe procesory xeon®
 • 8 - 144 GB RAM ECC
 • macierze z HDD 1-2 TB SAS 15k
 • SSD w roli dysków systemowych

To właśnie nowoczesny sprzęt o dużej mocy obliczeniowej, szybkości, pojemności i wysokiej stabilności stanowi o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Wpływa to zasadniczo na wysokie limity parametrów, lub też ich całkowity brak, bez potrzeby stosowania automatycznych, natychmiastowych blokad dostępu do usług w przypadku ich chociażby chwilowego przekroczenia. Wykorzystując rozwiązania failover i load balancing odczuwalność awarii - w razie ich wystąpienia bądź braku dostępu - dla naszych klientów jest znikoma.

FAILOVER

System oparty na wirtualizacji adresacji IP, oraz duplikacji wrażliwego elementu systemu. Dzięki czemu w przypadku awarii jednego z kluczowych serwerów ruch przenoszony jest na drugi, aktywny serwer, przejmujący rolę poprzednika. W ten sposób odczuwalność awarii dla klienta końcowego jest zmniejszana zaledwie do czasu przeładowania strony WWW
lub ponownego połączenia.

LOAD BALANCING

Rozwiązanie sprzętowe bądź programowe mające na uwadze wzrost dostępności i wydajności aplikacji, funkcje rozkładania ruchu oraz zwiększanie mocy obliczeniowej poprzez dostawianie kolejnych serwerów
do już istniejącej infrastruktury.

Sprint Data Center logo Serwery webserwer.pl są zlokalizowane w Sprint Data Center - polskim, nowoczesnym centrum przechowywania i przetwarzania danych klasy TIER III (ANSI/TIA-942) uruchomionym w 2010r. Zdajemy sobie sprawę, że profesjonalne Centrum Danych musi zapewniać nie tylko dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań, ale przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. SDC posiada szereg certyfikatów i świadectw potwierdzających pełen profesjonalizm, i wysoką jakość świadczonych usług. Należą do nich m.in.:

 • Certyfikat ISO 9001:2008
 • Certyfikat NATO AQAP 2110:2006
 • Certyfikat Systemu Jakości WSK W-33/5/2011
 • Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego I Stopnia nr SBPU004411T, SBPN004311T, SBPK005310T
  oraz III Stopnia nr SBPN004506T
 • Certyfikat Akredytacji nr 312/2009 w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego
Centrum Danych Sprint

Kluczowe cechy Sprint DC


 • Wydzielone strefy bezpieczeństwa dostępu
 • Monitoring wizyjny z systemem rejestracji danych (2 tyg. czas przechowywania obrazu z kamer)
 • 24 godzinny nadzór osobowy
 • Trzy niezależne łącza dostępowe o przepustowości 10Gbps - TP, TK, OLMAN (jedno do węzła KIX)
 • Własna stacja transformatorowa SN zasilana dwutorowo
 • Agregat prądotwórczy 700kVA umożliwiający 25 godzinne funkcjonowanie na jednym tankowaniu
 • Zasilacze awaryjne UPS pracujące w układzie redundancji N+1
 • System klimatyzacji oparty o wodę lodową oraz free cooling, pracujący w układzie redundancji N+1
 • Redundantny system detekcji pożaru oparty o system wczesnej detekcji TITANUS oraz standardowe czujki p.poż.
 • System gaszenia pożaru aerozolem

Bezpieczna lokalizacja i kontrola dostępu


monitoring Obiekty SDC znajdują się na terenie niezagrożonym klęskami żywiołowymi (powodzie, wichury, trzęsienia ziemi, tąpnięcia) i są chronione stałą, całodobową kontrolą pracowników ochrony oraz 24h monitoringiem wizyjnym z pełnym zapisem wydarzeń. Dostęp do pomieszczeń nadzoruje nowoczesny system dostępowy z pełną rejestracją wizyt (logowanie i raportowanie wejść/wyjść) oraz systemy antywłamaniowe. Wejście do sali operacyjnej zawsze odbywa się w asyście personelu technicznego, czuwającego nad bezpieczeństwem całej operacji

Wszystkie podejmowane środki ostrożności mają na celu wyeliminowanie jakiejkolwiek możliwości dostępu do infrastruktury serwerowej przez osoby do tego nieupoważnione

Niezawodne zasilanie energetyczne


UPS Socomec Green Power

Nieprzerwaną pracę DC zabezpiecza własna stacja transformatorowa oraz przemysłowy agregat prądotwórczy o mocy 1000 KM, przystosowany do pracy ciągłej. Na całościowy system zasilania energetycznego składają się:

 • Dwutorowe zasilanie ze stacji średniego napięcia (SN)
 • Własna stacja transformatorowa SN
 • Własny agregat prądotwórczy 700kVA - podtrzymujący pracę
  przez 25h na jednym tankowaniu przy maksymalnym obciążeniu,
  z możliwością tankowania „w locie”
 • Zasilacze awaryjne UPS Socomec Green Power 200kVA, pracujące w układzie redundancji N+1 [do 15min pracy przy pełnym obciążeniu]

Systemy klimatyzacyjne


system klimatyzacyjny w DCZainstalowany w pomieszczeniach precyzyjny system klimatyzacyjny działa na zasadzie redundancji oraz automatycznej kontroli temperatury i wilgotności. Zapewnia optymalną temperaturę na poziomie 23°C ± 2°C oraz wilgotność powietrza na poziomie 50 rH% ± 10%. Niepalna podłoga techniczna umożliwia szybki dostęp do wszystkich instalacji obiektu a jej dopuszczalna obciążalność wynosi aż 2500 kg/m2. Wszystkie instalacje zlokalizowane są poza pomieszczeniem serwerów w tzw. korytarzu technicznym, co nie tylko ułatwia serwis urządzeń bez konieczności wejścia do serwerowi, ale gwarantuje także wyeliminowanie negatywnych skutków awarii instalacji.

Ochrona przeciwpożarowa


ppożOchronę na wypadek pożaru zapewnia system ppoż. oparty o czujki ppoż. oraz system wczesnej detekcji pożaru typu VESDA, wykorzystujący najnowocześniejsze techniki walki z ogniem oparte na gaszeniu aerozolem, obojętnym dla sprzętu elektronicznego. Systemy te zainstalowane są zarówno w przestrzeni serwerowej, jak i pod podłogą techniczną.

Sprawdź dostępność domeny

 • .pl - 20zł
 • .com.pl .net.pl .org.pl - 15zł
 • .com .net .org - 35zł
 • .eu - 30zł
 • regionalne np. waw.pl - 8zł
tani hosting www

tani hosting
hosting stron internetowych

Najtańszy sposób zaznaczenia swojej obecności w Sieci. Usługa ta jest dedykowana osobom prywatnym oraz małym i średnim firmom. Pozwala niewielkim kosztem opublikować i utrzymywać własne strony www oraz bez ograniczeń korzystać z poczty e-mail.

Konta hostingowe na platformie LINUX lub WINDOWS

serwery VPS

serwery VPS
hosting VPS

Wirtualne serwery VPS — stanowią pomost między hostingiem współdzielonym, a serwerami dedykowanymi. Na pojedynczym, fizycznym serwerze firmy hostingowej, uruchamianych jest wiele (najczęściej kilka) maszyn wirtualnych.

dla wymagających funkcjonalności
przy zachowaniu korzystnej ceny

serwer dedykowany

serwery dedykowane
tanie serwery

Serwery dedykowane polegają na wynajęciu fizycznego serwera o ściśle określonych parametrach. Klient otrzymuje zasoby serwera (procesor, pamięć RAM, dyski) do wyłącznej dyspozycji.

Możliwości własnej maszyny
bez konieczności fizycznej instalacji

strony www

o WEBSERWER.pl

To przede wszystkim usługi hostingowe.

Nasza oferta obejmuje rejestrację domen
internetowych, utrzymanie stron www na:

 • serwerach współdzielonych,
 • wirtualnych serwerach prywatnych (VPS),
 • serwerach dedykowanych,

oraz firmowe konta poczty e-mail.


Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie
świadczone usługi były najwyższej jakości,
kompatybilne z często wykorzystywanymi
technologiami, komfortowe w użytkowaniu
i przede wszystkim proste w zarządzaniu


Jeśli szukasz stabilnej i pewnej platformy dla swoich danych, wypróbuj nasze pakiety.
Dajemy na to dwa tygodnie bez zobowiązań
bez ograniczeń czy ukrytych klauzul.

PLN4

Gramy fair: stawiamy jasne warunki,
stosujemy przejrzystą politykę cenową,
nie ukrywając opłat drobnym drukiem
w wielostronicowych regulaminach.
Cenimy prostotę stosowanych rozwiązań
i braku komplikacji przy codziennym korzystaniu z dostarczanych usług.


 • Nie możesz dodzwonić się
  do dotychczasowego usługodawcy?
 • Doprosić o reakcję na zaistniałe problemy?
 • Twoja strona www nie działa kolejny dzień?
 • Straciłeś wszystkie dane ?!

Nie zwlekaj dłużej! Działamy w branży IT
i na rynku usług internetowych od ponad 12 lat, przy czym utrzymanie nieustannej dostępności do tysięcy kont e-mail, serwisów internetowych oraz domen jest naszym priorytetem.

Aktualnościalertico

Zmiana cen domen

Szanowni Klienci,

Przez lata staraliśmy się utrzymywać stałe ceny domen ale ostatnie zmiany cenników Rejestratorów Globalnych zmusiły nas do podniesienia cen. Ceny w tabelach zostały zaktualizowane - mam nadzieję, że rynek się uspokoi i nie będziemy musieli przeprowadzać kolejnych korekt.

Z poważaniem

zespół pomocy technicznej webserwer.pl

Można korzystać z wersji php 7.3

Wersja parsera PHP 7.3 jest dostepna na naszym hostingu: załatwia to wpis w pliku .htaccess dla wybranego katalogu bądź root'a konta:

AddHandler php73-fastcgi .php

 

Dokładny opis tutaj

Baza wiedzy - ustawienia

Maile o groźnym tytule: INFORMACJA О ZAMIARZE WSZCZĘCIA KONTROLI SKARBOWEJ

Szanowni Klienci, Maile z w/w tytułem o treści:

Urząd Skarbowy odczytać zawiadomienie о zamiarze zainicjować kontroli w dniu 18.04.2019r. Wobec braku możliwości ustawienia kontaktu telefonicznego w dniach 4-7.04.2019r. i nie zastania podatnika w jego siedzibie w dniu 6.04.2019r. w celu ustalenia terminu wszczęcia kontroli. Urząd Skarbowy wyznacza termin zainicjować kontroli na 29.04.2019r. о godz. 9.00.

Jednoczesnie Urzqd Skarbowy informuje, ze zgodnie z art. 92a ustawy z dnia 13 pazdziernika 1998r. (Dz. U. z 2007 r., Nr 11, poz.74 z p6zn. zm.) w zwiqzku art. 80 ust. 1 ustawy z 2 lipca 2004 г. о swobodzie dziatalnosci gospodarczej (Dz. U. z 2007 r.. Nr 155, poz. 1095 z pozn. zm.) czynnosci kontrolnych dokonuje si$ w obecnosci kontrolowanego lub osoby przez niego upowaznionej. Oznacza to ze w wyzej wymienionym terminie jest Pani/Pan zobowiązana do obecnosci w siedzibie swojej Firmy i wspofpracy z inspektorem kontroli. Ponadto zgodnie z art. 80 ust. 3 ustawy о swobodzie dziatalnosci gospodarczej jest Pani/Pan zobowiązuje do pisemnego wskazania osoby upowaznionej do reprezentowania Pani/Pana w trakcie kontroli, w szczegolnosci w czasie Pani/Pana nieobecnosci.

Jest Pani/Pan zobowiązania do przygotowania wszystkich potrzebnych dokumentow zwiqzanych z prowadzone przez Pani/Pana Firm wymienionych w załączniku(dokumenty.rar).

Nieobecnosc Pani/Pana moze zostac uznana za stan wyczerpuje znamiona wykroczenia okreslonego w art. 98 ust. 1 pkt 3 ustawy z 13 pazdziernika 1998 r. (Dz. U. z 2007 r., Nr 11, poz. 74 z pozn. zm.).

 

to najzwyklejsza w świecie próba przesłania zawirusowanego pliku. Prosimy - nie dajcie się nabrać

 

Wszystkie Aktualności

Komunikaty

Uwaga na maile z fakturą

Pojawiło się mnóstwo maili z podejrzaną zawartością o treści:
Dzień dobry
W załączniku przesyłam fakturę VAT
Proszę u siebie wydrukować i zrealizować
Pozdrawiam
Prosimy na nie uważać

Wymiana dysków

Dzisiaj (08.01.2016) w okolicach godziny 23 planujemy wymianę kilku dysków w macierzy w związku z czym nastąpi 20 minutowa przerwa w usłudze.

 

Rozbudowa macierzy

Ze względu na rozbudowę macierzy musieliśmy chwilowo wyłączyć część usług. Wznowienie usług planujemy na godz. 22.

Wszystkie Komunikaty

tłumaczenia