Nie warto przepłacać za przedłużenie ważności domeny ⁞ U nas odnowienia po rozsądnych cenach

Przedłużenie ważności domeny - zwane również odnowieniem domeny - to operacja polegająca na wydłużeniu czasu ważności domeny o kolejny okres abonamentowy.

Tanie odnowienie domeny internetowej to istotny czynnik dla posiadaczy wielu serwisów www
i stron internetowych, wpływający na długoterminowy koszt ich utrzymania w niskich cenach,
a tym samym rzutujący na wybór rejestratora domen.
Rosnące obecnie ceny rejestracji domen znacząco podnoszą koszt ich przedłużeń. Niemniej jednak od wielu lat staramy się za wszelką cenę utrzymywać ten sam, niski poziom cen odnowień domen polskich i zagranicznych.

Aby możliwe było odnowienie domeny w przystępnych cenach,
konieczny jest jej transfer do naszego serwisu.

Cennik odnowień domen globalnych i krajowych (prolongata roczna)
KrajccTLDcena netto 1 rok [zł]cena brutto [zł]
Domeny globalne

.com
.net
.org

67 82,41
Domeny funkcjonalne

.com.pl
.net.pl
.org.pl
.info.pl

58 71,34
Domena europejska .eu 58 71,34
Domena mobilna .mobi 131 161,13
Domena nazwiskowa .name 79 97,17
Polskie domeny regionalne *.miasto.pl 23 28,29
Polska .pl 69 84,87
       

Dlaczego warto przedłużać ważność domeny ?


Domena jako Twoja wizytówka w sieci

wizytówkaTwoja firma, usługa, produkt, czy marka są często identyfikowane z nazwą domeny. Dzięki temu mogą zostać łatwo odnalezione w sieci, a potem zapamiętane. Używając adresu do codziennej komunikacji, budujesz zaufanie do swojej marki, zdobywając nowych partnerów biznesowych. Rozszerzasz tym samym pole działalności docierając do większego grona potencjalnych klientów. Odbudowanie lub wykreowanie nowego wizerunku pod nowym adresem wymaga sporych nakładów czasowych i finansowych.


Dobrze dobrana nazwa domeny podnosi prestiż firmy

prestiżPodczas nawiązywania nowych kontaktów handlowych w sieci pamiętaj, że twój adres e-mail zawiera w sobie nazwę posiadanej domeny i łatwo go zidentyfikować. Prowadząc poważny biznes wykorzystując serwisy poczty e-mail o niewiele mówiącym adresie, podejmujesz ryzyko niepoważnego traktowania swojej oferty w sieci.


Z każdym dniem domena zyskuje na wartości

wartość domeny Jeśli zwolnisz domenę i zarejestruje ją ktokolwiek inny, nowy właściciel może zyskać dzięki temu wszystko to, co włożyłeś w promocję swoich usług w sieci.
Niewielkim kosztem i zdecydowanie szybciej niż pod nową nazwą.
Będzie miał tym samym sporo możliwości pozyskania Twoich kontrahentów, którzy nawiązywali kontakt pod dotychczasowo znanym sobie adresem.


Atrakcyjnych nazw domen ubywa w szybkim tempie

domen ubywa Jeśli porzucisz rozpoznawalną nazwę, istniejącą w sieci od wielu lat, znalezienie równie atrakcyjnej nie będzie łatwe, a odkupienie już zarejestrowanej to spory wydatek. Przedłużając domenę, nie narażasz się na ryzyko przejęcia jej przez inny podmiot i późniejszego poniesienia wysokich kosztów, zakładając że chciałbyś ją odzyskać.


Nakłady poniesione na promocję i marketing

wartość domeny Potrzebę promocji swoich usług odczuwa coraz więcej firm i osób prywatnych.
Świadomość o czasie i nakładach finansowych, jakie potrzebne są do wypromowania swojej strony i to, że każdy przestój w dostępie do usług przynosi realne straty, może spędzić sen z powiek.Każda złotówka wydana na pozycjonowanie i optymalizację, podnoszenie PageRank strony www, promocję i reklamę w internecie swojego adresu, zostanie zmarnowana, gdy ten przestanie działać. Prawdziwa katastrofa następuje w momencie przechwycenia go przez konkurencję, bowiem tak łakomy kąsek może wpaść w jej ręce praktycznie za bezcen.


Nie warto przepłacać za przedłużenie ważności domen !

U nas możesz odnowić domeny po rozsądnych cenach