cloud hostinghelpdesk hostozaur sie pomaga

Czyżbyś znalazł najlepszy i najtańszy hosting z kreatorem stron www,instalatorem aplikacji i firmową pocztą email 📩? To wszystko już za 49zł/rok

Wysoką jakość usług zapewnia nowoczesna i wydajna infrastruktura serwerowa

Nasze usługi świadczymy w oparciu o wysokiej jakości sprzęt wiodących producentów, stosując innowacyjne rozwiązania pozwalające automatyzować codzienne działania i ułatwiające zarządzanie usługami.
Nie idziemy na kompromisy stosując niskobudżetowy sprzęt klasy PC, nieprzystosowany do wysokich obciążeń i długotrwałego działania
choć z pewnością pozwoliłoby to jeszcze bardziej obniżyć ceny.
Stawiamy na niezawodność i wydajność, dlatego w naszych klastrach znajdują się wyłącznie rackowe serwery DELL PowerEdge i HP ProLiant oraz macierze dyskowe Equallogic i Fujitsu, o zróżnicowanych parametrach w zależności od nadanej im roli.

Wyposażenie naszych serwerów stanowią m.in.:

 • 2 i 4-rdzeniowe procesory xeon®
 • 8 - 144 GB RAM ECC
 • macierze z HDD 1-2 TB SAS 15k
 • SSD w roli dysków systemowych

To właśnie nowoczesny sprzęt o dużej mocy obliczeniowej, szybkości, pojemności i wysokiej stabilności stanowi o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Wpływa to zasadniczo na wysokie limity parametrów, lub też ich całkowity brak, bez potrzeby stosowania automatycznych, natychmiastowych blokad dostępu do usług w przypadku ich chociażby chwilowego przekroczenia. Wykorzystując rozwiązania failover i load balancing odczuwalność awarii - w razie ich wystąpienia bądź braku dostępu - dla naszych klientów jest znikoma.

FAILOVER

System oparty na wirtualizacji adresacji IP, oraz duplikacji wrażliwego elementu systemu. Dzięki czemu w przypadku awarii jednego z kluczowych serwerów ruch przenoszony jest na drugi, aktywny serwer, przejmujący rolę poprzednika. W ten sposób odczuwalność awarii dla klienta końcowego jest zmniejszana zaledwie do czasu przeładowania strony WWW
lub ponownego połączenia.

LOAD BALANCING

Rozwiązanie sprzętowe bądź programowe mające na uwadze wzrost dostępności i wydajności aplikacji, funkcje rozkładania ruchu oraz zwiększanie mocy obliczeniowej poprzez dostawianie kolejnych serwerów
do już istniejącej infrastruktury.

COIG Data Center logo Serwery webserwer.pl są zlokalizowane w Katowicach w COIG Data Center - polskim, nowoczesnym centrum przechowywania i przetwarzania danych klasy TIER III (ANSI/TIA-942) uruchomionym w 2005r i rozbudowanym o dodatkowe moduły w 2012r, świadczącym usługi zgodnymi z normą ISO/IEC 27001:2005, co potwierdza certyfikat nr IS 582037

Centrum Danych COIG

Kluczowe cechy COIG DC

green data centerCentra Przetwarzania Danych o tradycyjnej architekturze zużywają porównywalną ilość energii służącej do chłodzenia urządzeń, co do ich zasilania. Wdrożenie rozwiązań Green Data Center wpisuje się w politykę energetyczno-klimatyczną Unii Europejskiej, zmniejszając negatywny wpływ na środowisko, jaki wywiera duży pobór energii i produkcja dużych ilości CO2.

Technologie Green Data Center wykorzystywane w Centrum Przetwarzania Danych COIG stanowią przede wszystkim oszczędność finansową poprzez maksymalne zmniejszenie poboru energii elektrycznej. Dzięki zastosowaniu systemu chłodzenia wykorzystującego warunki naturalne (temperaturę powietrza) i wodę lodową stanowią tym samym rozwiązanie przyjazne dla środowiska naturalnego.

Bezpieczeństwo sieciowe


 • pełna redundantność szkieletu sieci w Data Center;
 • zabezpieczenie i monitorowanie wszystkich portów sieciowych przed nieautoryzowanym podłączeniem do sieci (także sieci LAN w COIG S.A.);
 • podział sieci Data Center na kilka stref i przypisanie serwera do strefy ze względu na rodzaj spełnianej funkcji oraz grupy Klientów;
 • ochrona wszystkich stref wydajnymi, sprzętowymi zaporami sieciowymi (firewall);
 • monitorowanie anomalii sieciowych za pomocą systemu IPS (Intrusion Prevention System);
 • podłączenie do kilku operatorów telekomunikacyjnych za pomocą światłowodu i radiolinii.

Bezpieczna lokalizacja i kontrola dostępu


monitoring

Data Center usytuowane jest w wydzielonej części budynku, chronionej przez system alarmowy i autonomiczny system telewizji przemysłowej budynkowej oraz drugi - nadzorowany przez firmy wyspecjalizowane w zakresie ochrony.

Dostęp do pomieszczeń mają jedynie osoby upoważnione, prowadzona jest rejestracja wejść/wyjść przez system kontroli dostępu w oparciu o karty magnetyczne i kody PIN.

Wszystkie podejmowane środki ostrożności mają na celu wyeliminowanie jakiejkolwiek możliwości dostępu do infrastruktury serwerowej przez osoby do tego nieupoważnione

Niezawodne zasilanie energetyczne


zasilanie awaryjneZasilanie energetyczne doprowadzane jest z dwóch niezależnych, zewnętrznych źródeł, a awaryjne zasilanie zapewnia agregat prądotwórczy. Ciągłość działania urządzeń IT zabezpieczona jest przez zestawy UPS-ów, pracujących w układzie n+1.DC COIG posiada system samoczynnego załączenia rezerwy, monitorujący parametry zasilania i przełączający na właściwe w razie awarii.

Systemy klimatyzacyjne i przeciwpożarowe


system klimatyzacyjny w DCDC wyposażone jest w stałe urządzenia gaśnicze gaszące gazem obojętnym, oddzielne dla każdej serwerowni (FM-200)l. Ściany i drzwi gwarantują co najmniej 60-minutową odporność ogniową, a mikroklimat pomieszczeń kontrolowany jest za pomocą zdublowanych klimatyzatorów precyzyjnych i instalacji wentylacyjnej.

Sprawdź dostępność domeny

 • .pl - 20zł
 • .com.pl .net.pl .org.pl - 15zł
 • .com .net .org - 35zł
 • .eu - 30zł
 • regionalne np. waw.pl - 8zł
tani hosting www

tani hosting
hosting stron internetowych

Najtańszy sposób zaznaczenia swojej obecności w Sieci. Usługa ta jest dedykowana osobom prywatnym oraz małym i średnim firmom. Pozwala niewielkim kosztem opublikować i utrzymywać własne strony www oraz bez ograniczeń korzystać z poczty e-mail.

Konta hostingowe na platformie LINUX lub WINDOWS

serwery VPS

serwery VPS
hosting VPS

Wirtualne serwery VPS — stanowią pomost między hostingiem współdzielonym, a serwerami dedykowanymi. Na pojedynczym, fizycznym serwerze firmy hostingowej, uruchamianych jest wiele (najczęściej kilka) maszyn wirtualnych.

dla wymagających funkcjonalności
przy zachowaniu korzystnej ceny

serwer dedykowany

serwery dedykowane
tanie serwery

Serwery dedykowane polegają na wynajęciu fizycznego serwera o ściśle określonych parametrach. Klient otrzymuje zasoby serwera (procesor, pamięć RAM, dyski) do wyłącznej dyspozycji.

Możliwości własnej maszyny
bez konieczności fizycznej instalacji

strony www

o WEBSERWER.pl

To przede wszystkim usługi hostingowe.

Nasza oferta obejmuje rejestrację domen
internetowych, utrzymanie stron www na:

 • serwerach współdzielonych,
 • wirtualnych serwerach prywatnych (VPS),
 • serwerach dedykowanych,

oraz firmowe konta poczty e-mail.


Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie
świadczone usługi były najwyższej jakości,
kompatybilne z często wykorzystywanymi
technologiami, komfortowe w użytkowaniu
i przede wszystkim proste w zarządzaniu


Jeśli szukasz stabilnej i pewnej platformy dla swoich danych, wypróbuj nasze pakiety.
Dajemy na to dwa tygodnie bez zobowiązań
bez ograniczeń czy ukrytych klauzul.

PLN4

Gramy fair: stawiamy jasne warunki,
stosujemy przejrzystą politykę cenową,
nie ukrywając opłat drobnym drukiem
w wielostronicowych regulaminach.
Cenimy prostotę stosowanych rozwiązań
i braku komplikacji przy codziennym korzystaniu z dostarczanych usług.


 • Nie możesz dodzwonić się
  do dotychczasowego usługodawcy?
 • Doprosić o reakcję na zaistniałe problemy?
 • Twoja strona www nie działa kolejny dzień?
 • Straciłeś wszystkie dane ?!

Nie zwlekaj dłużej! Działamy w branży IT
i na rynku usług internetowych od ponad 12 lat, przy czym utrzymanie nieustannej dostępności do tysięcy kont e-mail, serwisów internetowych oraz domen jest naszym priorytetem.

Komunikaty

Uwaga na maile z fakturą

Pojawiło się mnóstwo maili z podejrzaną zawartością o treści:
Dzień dobry
W załączniku przesyłam fakturę VAT
Proszę u siebie wydrukować i zrealizować
Pozdrawiam
Prosimy na nie uważać

Wymiana dysków

Dzisiaj (08.01.2016) w okolicach godziny 23 planujemy wymianę kilku dysków w macierzy w związku z czym nastąpi 20 minutowa przerwa w usłudze.

 

Rozbudowa macierzy

Ze względu na rozbudowę macierzy musieliśmy chwilowo wyłączyć część usług. Wznowienie usług planujemy na godz. 22.

Wszystkie Komunikaty

tłumaczenia