cloud hostinghelpdesk hostozaur sie pomaga

Czyżbyś znalazł najlepszy i najtańszy hosting z kreatorem stron www,instalatorem aplikacji i firmową pocztą email 📩? To wszystko już za 49zł/rok

hoga.plKamień węgielny pod powstanie marki hostingowej webserwer.pl położył Grzegorz Krajewski, rejestrując w 1999r. przedsiębiorstwo „DeltaNet - Serwisy Internetowe”. Firma DeltaNet rozpoczęła prace nad stworzeniem horyzontalnego portalu internetowego, przekształcając się równocześnie w spółkę akcyjną, aby pozyskać dodatkowe fundusze i zrealizować ambitne przedsięwzięcie. 26 czerwca 2000r, po ponad półrocznym okresie przygotowań, wystartował portal HOGA.pl serwując informacje z kraju i ze świata, udostępniając bazy wiedzy i narzędzia do wymiany informacji. Najważniejszym z nich od samego początku był katalog stron www – jeden z pierwszych, a obecnie najstarszych i największych katalogów stron www w polskim internecie. W niedługim czasie po debiucie Hoga udostępniła darmowe konta pocztowe dla szybko zwiększającej się liczby odwiedzających serwis internautów wraz z darmowym hostingiem z obsługą php (w domenach hg.pl i phg.pl) – co było pierwszą tego typu usługą w Polsce.

WASKO S.A.Równocześnie z uruchomieniem portalu, spółka „DeltaNet – Serwisy Internetowe S.A.” zmieniła swoją nazwę na „Hoga.pl S.A.”, podejmując tym samym działania zmierzające do uzyskania statusu spółki publicznej celem emisji akcji i pozyskania dodatkowych inwestorów aby utrzymać, rozwijać i promować portal oraz wprowadzać nowe usługi internetowe do swojej oferty. W niedługim czasie potwierdzono pozyskanie strategicznego inwestora, którym zostało Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Technicznego Wasko Sp. z o.o. założone w 1988r. – jedna z czołowych, polskich firm teleinformatycznych, tworząca systemy informatyczne dla sektora telekomunikacyjnego, paliwowo-energetycznego , bankowego oraz administracji publicznej – co w połowie 2006r. doprowadzi do konsolidacji obu spółek i przekształcenia Sp. z.o.o w jeden podmiot WASKO S.A., notowany na G.P.W. Hoga.pl otrzymując aprobatę Komisji Papierów Wartościowych została drugim portalem debiutującym na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w maju 2001r.

HOGA koncentrując się od początku istnienia na realizacji wszelkich potrzeb informatycznych małych i średnich firm, instytucji i osób prywatnych, powołuje również do życia Web Studio. Jego celem jest świadczenie usług internetowych dla biznesowych klientów zewnętrznych w oparciu o infrastrukturę teleinformatyczną Spółki.

logo webserwer.pl Zespół składający się z programistów i administratorów biorących udział przy powstawaniu portalu hoga.pl, otrzymał zadanie opracowania i wdrożenia nowych usług bazując na zdobytej wiedzy i doświadczeniu. W ten sposób powstaje marka webserwer.pl – platforma hostingowa, oferująca konta pocztowe, utrzymująca strony internetowe i sprzedaż domen internetowych dla klientów biznesowych i prywatnych. Z końcem 2002r. zakres usług hostingowych zostaje rozszerzony o ofertę serwerów wirtualnych pracujących na platformie Windows Server 2000 i MS SQL Server 2000 – aktualizowanych wraz z wyjściem nowych wersji tych platform technologicznych – w tym również obsługę skryptów ASP / ASP.NET.

Konsolidacja obu spółek wpłynęła na zmianę strategii świadczonych usług. Z początkowego portalu informacyjno-usługowego , będącego swoistym „poligonem doświadczalnym” dla wdrażanych, nowych technologii internetowych, dostarczającego narzędzia wspierające zarządzanie biznesem w sektorze MŚP oraz realizującego wszelkie zamówienia informatyczne, spółka koncentruje się na kompleksowym świadczeniu usług, zwłaszcza integracji systemów informatycznych ich rozwoju i serwisowania. Dostarcza przy tym sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem na rzecz średnich i dużych przedsiębiorstw również instytucjonalnych, w tym operatorów telekomunikacyjnych, instytucji finansowych oraz jednostek administracji publicznej.

Wraz z postępującą rozbudową Centrum Przetwarzania Danych, rozszerzania oferty handlowej i unifikacji produktów, i usług firmy WASKO dalszy rozwój webserwer.pl stanął pod znakiem zapytania.
W tak zaistniałej sytuacji grupa osób, która przyczyniła się do powstania marki, jej sukcesu i utrzymania w branży hostingowej przez tak długi czas, postanowiła przejąć ją na własność, odchodząc ze struktur korporacyjnych.

Lingua-ITDnia 19 lipca 2010 roku WASKO S.A. podpisała umowę na sprzedaż hostingowej marki „WEBSERWER.pl”, domen pomocniczych phg.pl, dt.pl, hg.pl, w skład którego wchodzą infrastruktura sprzętowa, stosowne prawa autorskie oraz prawa własności przemysłowej.

Wespół z dodatkowymi specjalistami z branży IT oraz dziedzin stricte z nią niepowiązanych
została w Katowicach zawiązana Lingua-IT Spółka z o.o, obierająca za główny cel wzmocnienie marki webserwer.pl poprzez dalszy rozwój i inwestycje w rozbudowę infrastruktury serwerowej, co w długofalowym planie rozwoju było fundamentem do świadczenia kompleksowych usług.

W 2011 roku zmieniono lokalizację całej infrastruktury sieciowo-serwerowej, przenosząc ją do najnowocześniejszego i najlepiej wyposażonego wówczas data center w Polsce. Równocześnie rozbudowano ją o dodatkowy, markowy sprzęt serwerowy Dell i HP. Pozwoliło to zwiększyć parametry świadczonych usług, takich jak: większa powierzchnia dyskowa, szybsze łącza, a co za tym idzie znieść całkowicie limity transferów.

Dziś Lingua-IT zatrudnia kilkunastu wykwalifikowanych administratorów, webdeveloperów
i webdesignerów z dużym doświadczeniem , co pozwala na dalszą ekspansję i świadczenie usług wychodzących poza granice kraju. Dzięki zastosowaniu bardzo wysokiej jakości sprzętu oraz dobrze przygotowanemu personelowi, usługi hostingowe, które proponujemy działają niezawodnie i bezpiecznie, a odejście od praktyk korporacyjnych i zbędnej biurokracji pozwala nam rozpatrywać indywidualnie zgłaszane prośby i jeszcze szybszą reakcję na wciąż zmieniające się potrzeby i wymagania w branży IT.

Trzon naszej firmy stanowią wykwalifikowani administratorzy,
z wieloletnim doświadczeniem z zakresu tworzenia i utrzymania sieci teleinformatycznych, administracji systemami operacyjnymi linux i windows oraz serwerami poczty e-mail. Na pierwszej linii kontaktu zawsze stoją nasi młodsi administratorzy, którzy od ręki starają się rozwiązywać zgłaszane problemy, prowadzić użytkowników krok po kroku podczas zakupu i konfiguracji świadczonych przez nas usług, bądź migracji do nas od innych operatorów. Przygotowują również faktury dla zapominalskich, robią co mogą by odzyskać utraconą przez nierozwagę domenę i starają się pomóc w sprawach często wykraczających ponad podstawowy zakres.

W codziennych zmaganiach z nadchodzącymi prośbami i dodatkowymi zleceniami, administratorów wspomaga grupa webdeveloperów i webdesignerów, na co dzień oddanych pracy przy aplikacjach, serwisach internetowych i stronach www oraz sklepach internetowych w firmie-matce tj. Lingua-IT
wraz z grupą tłumaczy skupionych wokół serwisu językowego alejezyki.pl. To dzięki nim nasza platformy serwerowe są wciąż rozwijane i aktualizowane tak, aby popularne oprogramowanie najczęściej opensource, wykorzystywane przez naszych klientów do zarządzania serwisami, działało bez zgrzytów.

tani hosting

„Wystarczająco duzi by świadczyć pewne i stabilne usługi Na tyle mali aby podchodzić indywidualnie do każdego klienta.”

Dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi spełniały najwyższe standardy.

Zawsze wierzyliśmy, że podstawą świadczenia dobrej jakości usług jest wsparcie techniczne na którym można polegać. Bez wymówek, bez uprawiania spychologii, bez pozostawiania klienta w szczerym polu
z problemem, jaki może pojawić się z wielu różnych przyczyn. Nierzadko czas potrzebny na rozwiązanie określonego przypadku może wydłużyć się nawet do kilkudziesięciu godzin, a odpowiedź na zgłoszenie może nie nadejść w ciągu 10 minut. Nie znaczy to absolutnie, że sprawą nikt się w tym czasie nie zajmuje. Niemniej jednak priorytet stanowi dla nas rozeznanie problemu i jego uprzednie rozwiązanie, bądź przygotowanie propozycji możliwych rozwiązań, a dopiero potem — mając pewny grunt pod nogami — udzielenie zrozumiałej odpowiedzi lub nadesłanie potwierdzenia o ukończeniu prac.

Jeśli jednak znalazłby się powód do ujmy, zachęcamy do tego by poinformować nas o tym.


Ponieważ część teamu webserwer aktywnie współpracuje z pro-zwierzęcymi stowarzyszeniami, a zdecydowana większość po prostu lubi zwierzaki, postanowiliśmy wspomagać wszelkie non-profitowe inicjatywy pro-zwierzęce, oferując nasze usługi dla choćby podstawowego zaistnienia w sieci internetowej, nawiązywania i utrzymywania kontaktów drogą cyfrową.

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Proponujemy bezpłatne lub ze znacznymi zniżkami konta dla fundacji, stowarzyszeń prowadzących działalność na rzecz zwierząt - również aktywnym wolontariuszom takich organizacji umożliwimy bezpłatne umieszczanie stron internetowych.


linux penguin webserwer.pl Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte
tylko w celach informacyjnych i są wyłączną własnością tychże firm.
Mimo dołożenia wszelkich starań, nie gwarantujemy, że publikowane
znaki towarowe firm trzecich, umieszczane na naszych stronach,
nie zawierają uchybień technicznych lub błędów.

 

Sprawdź dostępność domeny

 • .pl - 20zł
 • .com.pl .net.pl .org.pl - 15zł
 • .com .net .org - 35zł
 • .eu - 30zł
 • regionalne np. waw.pl - 8zł
tani hosting www

tani hosting
hosting stron internetowych

Najtańszy sposób zaznaczenia swojej obecności w Sieci. Usługa ta jest dedykowana osobom prywatnym oraz małym i średnim firmom. Pozwala niewielkim kosztem opublikować i utrzymywać własne strony www oraz bez ograniczeń korzystać z poczty e-mail.

Konta hostingowe na platformie LINUX lub WINDOWS

serwery VPS

serwery VPS
hosting VPS

Wirtualne serwery VPS — stanowią pomost między hostingiem współdzielonym, a serwerami dedykowanymi. Na pojedynczym, fizycznym serwerze firmy hostingowej, uruchamianych jest wiele (najczęściej kilka) maszyn wirtualnych.

dla wymagających funkcjonalności
przy zachowaniu korzystnej ceny

serwer dedykowany

serwery dedykowane
tanie serwery

Serwery dedykowane polegają na wynajęciu fizycznego serwera o ściśle określonych parametrach. Klient otrzymuje zasoby serwera (procesor, pamięć RAM, dyski) do wyłącznej dyspozycji.

Możliwości własnej maszyny
bez konieczności fizycznej instalacji

strony www

o WEBSERWER.pl

To przede wszystkim usługi hostingowe.

Nasza oferta obejmuje rejestrację domen
internetowych, utrzymanie stron www na:

 • serwerach współdzielonych,
 • wirtualnych serwerach prywatnych (VPS),
 • serwerach dedykowanych,

oraz firmowe konta poczty e-mail.


Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie
świadczone usługi były najwyższej jakości,
kompatybilne z często wykorzystywanymi
technologiami, komfortowe w użytkowaniu
i przede wszystkim proste w zarządzaniu


Jeśli szukasz stabilnej i pewnej platformy dla swoich danych, wypróbuj nasze pakiety.
Dajemy na to dwa tygodnie bez zobowiązań
bez ograniczeń czy ukrytych klauzul.

PLN4

Gramy fair: stawiamy jasne warunki,
stosujemy przejrzystą politykę cenową,
nie ukrywając opłat drobnym drukiem
w wielostronicowych regulaminach.
Cenimy prostotę stosowanych rozwiązań
i braku komplikacji przy codziennym korzystaniu z dostarczanych usług.


 • Nie możesz dodzwonić się
  do dotychczasowego usługodawcy?
 • Doprosić o reakcję na zaistniałe problemy?
 • Twoja strona www nie działa kolejny dzień?
 • Straciłeś wszystkie dane ?!

Nie zwlekaj dłużej! Działamy w branży IT
i na rynku usług internetowych od ponad 12 lat, przy czym utrzymanie nieustannej dostępności do tysięcy kont e-mail, serwisów internetowych oraz domen jest naszym priorytetem.

Aktualnościalertico

Uwaga na maile podające się za GUS

UWAGA NA MAILE O TAKIEJ TREŚCI: po zajrzeniu w źródło zorientujecie się że to atak hakera

Szanowni Państwo,

Główny Urząd Statystyczny uprzejmie informuje, że Państwa firma została objęta obowiązkiem sprawozdawczym: Sprawozdanie o produkcji (P-01)

W załączeniu przesyłamy elektroniczny formularz zgłoszenia

Termin przekazania sprawozdania upływa w dniu: 2023-02-28

Badanie jest realizowane zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Szczegółowe informacje dotyczące stosowania RODO w statystyce publicznej oraz przetwarzania danych osobowych w celu statystycznym są dostępne na stronie internetowej: https://bip.stat.gov.pl/rodo/klauzule-informacyjne/prze-danych-osobcelu-statystycznym/

Dane uzyskane w badaniu są objęte tajemnicą statystyczną i będą wykorzystane wyłącznie do opracowań zbiorczych (art. 10 ww. ustawy). Udział w badaniu jest obowiązkowy.

Obowiązek przekazania danych wynika z:
- art. 30 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 29 czerwca 1995 r. o statystyce publicznej (Dz. U. z 2022 r. poz.  459, z późn. zm.).  Tekst jednolity ustawy o statystyce publicznej dostępny jest pod adresem: https://bip.stat.gov.pl/prawo/akty-pne/ustawa-o-stat-publicznej/,
- rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 25 września 2020 r. w sprawie programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2021 (Dz. U. poz. 2062, z późn. zm.). Treść rozporządzenia dostępna jest pod adresem: https://bip.stat.gov.pl/dzialalnosc-statpublicznej/-statystycznych/pbssp-2021/.


-- 
Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://stat.gov.pl/robo  informacją na temat przetwarzania przez Główny Urząd Statystyczny danych osobowych
Ta wiadomość została wysłana przez system poczty wewnętrznej Portalu Sprawozdawczego i jest kopią wiadomości, jaka znajduje się w Państwa skrzynce kontaktowej w Portalu Sprawozdawczym. Odpowiedzi na tę wiadomość można udzielić wyłącznie po zalogowaniu się do Portalu i skorzystaniu z funkcji interfejsu poczty wewnętrznej.

Zmiana cen domen

Szanowni Klienci,

Przez lata staraliśmy się utrzymywać stałe ceny domen ale ostatnie zmiany cenników Rejestratorów Globalnych zmusiły nas do podniesienia cen. Ceny w tabelach zostały zaktualizowane - mam nadzieję, że rynek się uspokoi i nie będziemy musieli przeprowadzać kolejnych korekt.

Z poważaniem

zespół pomocy technicznej webserwer.pl

Można korzystać z wersji php 7.3

Wersja parsera PHP 7.3 jest dostepna na naszym hostingu: załatwia to wpis w pliku .htaccess dla wybranego katalogu bądź root'a konta:

AddHandler php73-fastcgi .php

 

Dokładny opis tutaj

Baza wiedzy - ustawienia

Wszystkie Aktualności

Komunikaty

Uwaga na maile z fakturą

Pojawiło się mnóstwo maili z podejrzaną zawartością o treści:
Dzień dobry
W załączniku przesyłam fakturę VAT
Proszę u siebie wydrukować i zrealizować
Pozdrawiam
Prosimy na nie uważać

Wymiana dysków

Dzisiaj (08.01.2016) w okolicach godziny 23 planujemy wymianę kilku dysków w macierzy w związku z czym nastąpi 20 minutowa przerwa w usłudze.

 

Rozbudowa macierzy

Ze względu na rozbudowę macierzy musieliśmy chwilowo wyłączyć część usług. Wznowienie usług planujemy na godz. 22.

Wszystkie Komunikaty

tłumaczenia

praca jooble