Certyfikaty SSL oraz oprogramowanie GDATA

 

 

Najważniejsze poza obecnością w sieci jest bezpieczeństwo - zapewnij Klientom bezpieczeństwo dzięki certyfikatom SSL a sobie dzięki oprogramowaniu antywirusowemu.

 

 

Wiele osób pyta czemu nie mam "kłódki" przy adresie swojej strony...


Certyfikat SSL to rodzaj zabezpieczenia łączności z Internetem. Dzięki niemu przepływ informacji między użytkownikiem a serwerem odbywa się w sposób tajny (zabezpieczony szyfrowaniem) – nikt poza uprawnionymi do tego osobami nie ma do nich dostępu. Przesyłane dane są bezpieczne i profesjonalnie chronione.

Główną funkcją certyfikatów SSL jest ochrona użytkowników internetu przed: kasowaniem danych; kradzieżą haseł, numerów kart, kont i posługiwaniem się nimi; fałszowaniem danych; przestępstwami dokonywanymi na użytkownikach indywidualnych i firmach, organizacjach i instytucjach; kradzieżą danych oraz nowymi technikami phishingu.

Instalacja certyfikatu SSL daje też zgodność z wymogami Google Chrome (od wersji 68 wszystkie strony niezabezpieczone certyfikatem SSL znakowane są jako "Niezabezpieczone"), a także pomaga spełnić wymogi RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych w Artykule 32 zaleca "pseudonimizację i szyfrowanie danych osobowych" 

VPS

Skontaktuj się z nami (mailto: pomoc@webserwer.pl) w celu wybrania i instalacji odpowiedniego certyfikatu SSL dla swojej usługi.

OPROGRAMOWANIE ANTYWIRUSOWE FIRMY GData

Firma GDATA jest liderem w zakresie bezpieczeństwa sieciowego, a także pionierem rozwiązań antywirusowych. 25 lat temu programiści firmy G Data stworzyli pierwszy program antywirusowy. Przy rosnącym znaczeniu bezpieczeństwa i ochrony danych przed zagrożeniami pochodzącymi z Internetu, firma G Data stała się kluczową marką na rynku.

Programy G Data Software nieprzerwanie od wielu lat zdobywają nagrody w większości testów antywirusowych w całej Europie. Żaden inny europejski producent oprogramowania chroniącego dane nie może pochwalić się tak dużą ilością zdobytych wyróżnień i nagród na przełomie ostatnich lat. Program G Data InternetSecurity kolejny raz został zwycięzcą w niezależnym i niezwykle prestiżowym teście Federacji Konsumentów. Także w Polsce programy G Data wykazują w testach najwyższą jakość – przykładem może być test długoterminowy w Komputer Świat. Bezpieczeństwo użytkowników programów G Data zapewniane jest dzięki wykorzystaniu najbardziej skutecznych, innowacyjnych rozwiązań.

Portfolio produktów firmy G Data Software obejmuje rozwiązania zabezpieczające dla Klientów końcowych, małych i średnich firm, a także dużych korporacji.

 

Zadzwoń, napisz - przedstawimy Ci ofertę oprogramowania antywirusowego - dla Klientów naszego hostingu rabaty

* Podane ceny netto należy zwiększyć o podatek VAT 23%