Jakie wartości dodane otrzymasz wraz z kontem hostingowym ?

Co możemy zaoferować na coraz ciaśniejszym rynku hostingowym ?

 • 14-dniowy okres testowy

  14 dni okresu testowego Bez żadnych zobowiązań, ograniczeń i limitowania konta w tym okresie, poza parametrami podanymi w jego specyfikacji.
  Nie czekasz na aktywację - konto rusza w momencie poprawnej rejestracji.
  Dwa tygodnie to czas z nawiązką wystarczający na sprawdzenie wszystkich możliwości wymienionych w naszej ofercie. Jeśli nie odnajdziesz potrzebnej funkcji lub jej działanie bądź konfiguracja była niejasna, skontaktuj się z nami niezwłocznie. Sprawdzisz tym samym sprawność i elastyczność naszej pomocy technicznej, a my spróbujemy dostarczyć odpowiednie rozwiązanie lub wyjść z propozycją.

 • Elastyczne limity hostingu wirtualnego

  wysokie limity Słupki w statystykach nie służą tylko temu, aby móc zobaczyć jakie limity przekraczają usługi i aplikacje z których korzystasz. Aktualizacja wordpressa położyła cały serwis ? Wysyłka 300 e-maili jednocześnie kończy się fiaskiem ? Operacje na bazie danych przekraczały dozwolone limity czasu ? Zaufaj naszym maszynom i automatycznym rozwiązaniom zabezpieczającym przed przeciążeniami, które stosujemy od wielu lat.
  Daj im chwilę, a poradzą sobie ze wszystkim bez ograniczania dostępu - oczywiście
  w granicach zdrowego rozsądku. Te granice podajemy w specyfikacji kont.

  Przy czym kwestie limitów traktujemy umownie, nie doprowadzając do natychmiastowej blokady w oparciu o sztywne reguły i na niezrozumiałych warunkach jak to mogłoby mieć miejsce przy nielimitowanym transferze.

  A gdyby określony parametr nie spełniał Twoich oczekiwań bądź czegoś brakowało w podanej specyfikacji
  nie omieszkaj powiadomić nas o tym. Zobaczymy co można zrobić z tym fantem.

 • Bezpieczeństwo Twoich danych

  bezpieczeństwo danych Kopię wszystkiego co posiadasz na koncie (pliki, bazy danych, skrzynki pocztowe) wykonujemy codziennie i przechowujemy przez siedem dni.
  Jeśli usuniesz przypadkiem swoje dane, bazę lub wszystkie maile używając nieszczęsnego protokołu pop3, po czym wyjedziesz na weekend i dopiero po kilku dniach zreflektujesz się o fatalnej w skutkach pomyłce, wciąż będziemy mieli ich kopię, gotową do przywrócenia
  Czy zdarzyło Ci się, że Twój dostawca usług rozkładał ręce w takim wypadku ?

  Pamiętaj, że kopie bezpieczeństwa danych wykonywane są punktowo co 24h w porze nocnej.
  Oznacza to, że gdy wprowadzisz na koncie nowe dane, po czym je usuniesz zanim zakończy się kolejny cykl backupu, przywrócenie wykasowanych danych nie będzie możliwe.

 • Jasne warunki i profesjonalne wsparcie techniczne

  jasne warunki hostingu Stosujemy przejrzystą politykę cenową, bez ukrywania pokątnie opłat drobnym drukiem w trudnych do odnalezienia regulaminach.
  Nie uciekamy się przy tym do podchwytliwych „promocji”, proponując pozorne oszczędności w celu zdobycia klienta i utrzymania go na siłę klauzulami.
  Wgląd do wszystkich płatności i wystawianych faktur jest nonstop dostępny w panelu zarządzania.
  Interesuje nas długotrwała współpraca, stąd staramy się utrzymywać ceny hostingu na przystępnym pułapie, a dość atrakcyjnym w przypadku zakupu i przedłużenia ważności domen internetowych.

  Nie „utrudniamy życia” grając na zwłokę. Dzięki zautomatyzowaniu określonych procesów, nasi klienci są zawsze informowani zawczasu o dobiegającym końca okresie ważności usług.
  Chcesz przenieść domenę gdzie indziej, albo - co nas ogromnie ucieszy - przyjść z nią do nas ? Nie ma sprawy! Wystarczy poinformować nas o tym, a dopełnimy wszelkich potrzebnych formalności.

 • Pewność świadczonych usług

  dinozaury hostingu Ponad 14 lat świadczymy usługi w branży IT na polu rozwiązań sieciowych
  i technologii internetowych, przez co jesteśmy poniekąd dinozaurami hostingu.
  Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możesz mieć pewność, że usługi które świadczymy zostały sprawdzone w boju przez tysiące użytkowników i zoptymalizowane do granic możliwości. Nie oznacza to bynajmniej naszego skostniałego, korporacyjnego podejścia i zaniechania dalszego rozwoju.
  Wręcz przeciwnie ! Stale opracowujemy i wdrażamy nowe rozwiązania, aktualizując te już istniejące. Staramy się zawsze być o krok do przodu, jednakże nie okupując tego kosztem jakości i stabilności usług. Nieustanny rozwój i stale rosnąca liczba klientów daje pewność, że przy niefortunnej koniunkturze nie znikniemy z rynku z dnia na dzień. A tym samym Twoje strony www, konta e-mail i domeny internetowe, co oznaczałoby całkowity paraliż w kontaktach elektronicznych, stawiając Twoją reputację pod znakiem zapytania i poddając cierpliwość Twoich kontrahentów srogiej próbie.

 • Sprawdzone technologie i rozwiązania dostosowane do realnych potrzeb.

  nie sprawdzone technologie cloud Nie podążamy ślepo za marketingowymi trendami, czy nowinkami o niejasnej definicji
  i przeznaczeniu - horrendalnie drogich i rzadko wykorzystywanych w 100%. Stosowane przez nas rozwiązania są powszechnie dostępne i sprawdzają się od lat. Są na tyle elastyczne oraz skalowalne, aby zapewnić prawidłowe działanie najpopularniejszych aplikacji - do których dokumentacja jest szeroko dostępna - a wraz ze stale rosnącym zapotrzebowaniem na zasoby, móc zwiększać wydajność zaplecza bez przestojów w dostępie do świadczonych usług.

  Choć nasza infrastruktura sprzętowa jest budowana na wieloserwerowych klastrach, wciąż nie przekonały nas marketingowe, mylące frazesy o blaskach cloud hostingu. Jesteśmy zbyt „pochmurni” dobrze znając jego cienie, o których mało się mówi. Nasze usługi dedykujemy osobom prywatnym, małym i średnim przedsiębiorstwom, dla których to przejrzystość oferty, bezpieczeństwo i pewność działania usług oraz świadczona pomoc i sensowny przelicznik cen do możliwości są wyznacznikami, wg których dokonują wyboru. I choć dynamicznie zwiększane zasoby, doraźne dostarczanie większej mocy obliczeniowej, rozwiązania IaaS, Paas i SaaS nie są nam obce, ich przeznaczenie dedykowane jest określonej grupie odbiorców, daleko wykraczających poza zakres naszej oferty. Stąd ofertę uprościliśmy do minimum opierając się na realnych, wręcz fizycznych potrzebach naszych dotychczasowych klientów, biorąc pod uwagę ich zgłoszenia i prośby oraz weryfikując aktualne potrzeby rynkowe. Skupiamy się na dostarczaniu odpowiedniego rodzaju rozwiązań sprzętowo-programowych, dostosowanych do codziennego prowadzenia działalności w internecie.